O FIRMIE

Biuro rachunkowe oraz porady prawne w jednym miejscu.

W naszym biurze rachunkowym zatrudniamy dla Ciebie Przedsiębiorco Twoją osobistą księgową. Bardzo ją szanujemy i gwarantujemy, że ona też będzie szanować Ciebie. Jej doświadczenie i kompetencje pozwalają skutecznie sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom w zakresie księgowości.

Polskie prawo podatkowe jest wyjątkowo złożone i nieczytelne, dlatego pierwszorzędnym zadaniem księgowości jest uświadomienie przedsiębiorcy aktualnych rozwiązań podatkowo - prawnych możliwych do zastosowania oraz najtrafniejsze dobranie formy opodatkowania i rozliczania do podjętego rodzaju działalności. Bardzo ważna jest ścisła współpraca i bieżące omawianie sytuacji finansowej wraz z analizą przewidywanych inwestycji i większych transakcji pod kątem podatkowym.

Pomożemy Ci Przedsiębiorco załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Współpracujący z nami Dział Prawny pomoże Ci we wszystkich sprawach wymagających udziału prawnika.

Nieuczciwy kontrahent czy też spór z instytucją państwową, to problemy wielu firm.

W ramach jednego biura, z uwagi na ciągłą współpracę z radcą prawnym,pomożemy rozwiązać te problemy.

Nasze biuro oferuje usługi prawne dla firm oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

W zakres oferowanych usług wchodzi udzielanie konkretnych oraz przystępnych porad prawnych, opinii prawnych, sporządzanie projektów umów cywilnoprawnych, ich analiza lub też przygotowanie pism procesowych.

Dbamy o firmy, które rozliczamy, jak o siebie. Szukamy zawsze optymalnych rozwiązań. Twoja księgowa wkłada serce w to co robi, gdyż dla niej księgowość to więcej niż tylko wykonywany zawód